Kliknij ten link, aby przejść do panelu logowania.
Teraz do wszystkich płatnych Serwisów internetowych
Wydawnictwa Podatkowego GOFIN loguj się w jednym
miejscu.


Po zalogowaniu znajdziesz menu z linkiem do swojego
konta abonenta i dodatkowych opcji.

ASYSTENT Gofin - Darmowa aplikacja dla Księgowych
Twój idealny ASYSTENT

Do Twojej dyspozycji każdego dnia... Start - Okno Powitalne
Kartka z kalendarza, poza aktualną datą, wskaże Ci: ważne terminy z Terminarza, złotą myśl na każdy dzień, a także imiona
(ich znaczenie i pochodzenie) dzisiejszych solenizantów. Jeśli wśród nich jest bliska Ci osoba – możesz wysłać jej życzenia.
Do kalendarza możesz dodać imię, którego Ci brakuje.
1Wyślij życzenia
Ktoś z Twoich bliskich obchodzi imieniny lub urodziny? A może jest inna okazja? Wyślij kartkę z życzeniami drogą elektroniczną bezpośrednio z ASYSTENTA.
2Znaczenie imion
Dowiedz się więcej na temat imion dzisiejszych solenizantów. Poznaj ich pochodzenie, znaczenie i historię. Sprawdź jakimi cechami charakteryzują się osoby noszące właśnie te imiona.
3Dodaj imię
Dziś są imieniny Twoje lub kogoś z Twoich bliskich, ale na kartce z kalendarza tego nie widać? Dodaj imię, aby od tej chwili ASYSTENT o nim pamiętał i je wyświetlał każdego roku.
4Terminarz DLA FIRM lub DLA BUDŻETÓWKI
Przełączaj się między zakładkami i sprawdź, czy dziś wypada ważny termin dla Twojej firmy.
Jeśli brak jest ważnego terminu na dziś, to ASYSTENT pokaże najbliższą datę kiedy wypada coś ważnego.
5Terminarz własny
Sprawdź czy dziś nie masz w planach czegoś ważnego, o czym lepiej nie zapomnieć.
Start - Okno powitalne
6Opcja pinezki
Umożliwia zablokowanie/odblokowanie zamykania okien zakładek po kliknięciu w link. Gdy pinezka jest w pozycji poziomej – opcja w danej zakładce jest nieaktywna (okno zakładki zamknie się po kliknięciu w dowolny link). Gdy pinezka jest w pozycji pionowej – opcja w danej zakładce jest aktywna(okno zakładki pozostaje otwarte nawet po kliknięciu w link i przekierowaniu do strony internetowej). Opcję pinezki można włączyć/wyłączyć w zakładce Strefa użytkownika » Ustawienia ASYSTENTA » Ustawienia opcji pinezka
Wie gdzie szukać, żeby znaleźć... Wyszukiwarka
Wyszukaj interesujące Cię zagadnienia w Serwisach internetowych Wydawnictwa Podatkowego GOFIN (GOFIN.pl, SGK.gofin.pl, CzasopismaKsiegowych.pl, GazetaPodatkowa.pl). Zaloguj się i korzystaj z pełnych zasobów naszych Serwisów.
1Przeszukuj zasoby bezpłatne
Szukaj informacji z zakresu podatków, rachunkowości i prawa pracy wśród bezpłatnych zasobów Portalu Podatkowo-Księgowego GOFIN.pl.
2Przeszukuj zasoby płatne
Jeśli posiadasz dostęp do Serwisów płatnych Wydawnictwa Podatkowego GOFIN (Serwis Głównego Księgowego, Czasopisma Księgowych on-line, Gazeta Podatkowa on-line), wybierz odpowiednią zakładkę wyszukiwarki, aby przeszukiwać zawartość wskazanego Serwisu. Wyniki wyszukiwania zostaną wyświetlone na stronie internetowej przeszukiwanego Serwisu.
Wyszukiwarka
Sygnalizuje to co ważne... Sygnały dnia
W tej zakładce pojawią się indywidualne komunikaty dla użytkownika ASYSTENTA, aktualności z wszystkich Serwisów internetowych
Gofinu, ważne terminy dodane przez użytkownika. Za każdym razem, gdy pojawi się nowy sygnał, ASYSTENT wyświetli stosowny komunikat i poinformuje o nowym sygnale głosowo.
1Komunikaty dla Ciebie
Jeśli pojawi się ważny, spersonalizowany komunikat dla Ciebie, zobaczysz go w tym module. Jeśli nie ma żadnych komunikatów dla Ciebie, moduł się nie wyświetla.
2Sygnały dnia
Nowe informacje zarówno z Serwisów Gofinu, jak i z urzędów (skarbowych, sądów, ministerstw), aktualne wyjaśnienia, narzędzia przydatne księgowym oraz aktualizacje w Serwisach internetowych Wydawnictwa Podatkowego GOFIN. Gdy pojawiają się nowe sygnały, ASYSTENT poinformuje o tym za pomocą komunikatu tekstowego oraz komunikatu głosowego. Dodatkowo dodane sygnały oznaczone są wykrzyknikiem.
3Zobacz wszystkie sygnały
Kliknięcie w przycisk „zobacz wszystkie sygnały” otwiera stronę www.sygnaly.gofin.pl, która prezentuje w ujęciu chronologicznym, wszystkie informacje, jakie ukazały się w ramach „Sygnałów dnia”.
4Terminy własne
Informacje o własnych wpisach na dziś
lub na najbliższy termin.
5Zmiana wielkości pola
Dodano możliwość powiększania/pomniejszania pola z terminami własnymi. Wystarczy „chwycić” kursorem szary pasek pomiędzy polem „SYGNAŁY DNIA”, a „TERMINY WŁASNE” i trzymając lewy przycisk myszki przesunąć w górę lub w dół. Po tej operacji ASYSTENT zapamięta nowy wymiar pola.
Sygnały dnia
Jest dobrze poinformowany... Aktualności
Znajdziesz tutaj aktualizowane na bieżąco wiadomości z zakresu podatków, rachunkowości, ZUS, prawa pracy i innych zagadnień ważnych dla księgowych. Tytuły nowych aktualności wyróżnione są kolorem czerwonym. Jeśli jesteś uprawniony do korzystania z internetowego Serwisu Głównego Księgowego naszego Wydawnictwa, dla komfortu pracy korzystaj z linku „więcej aktualności”.
1Aktualności
W tym module zapoznasz się z najaktualniejszymi informacjami i poradami z zakresu m.in.: podatków, rachunkowości, ZUS i prawa pracy, publikowanymi w płatnych Serwisach internetowych Wydawnictwa Podatkowego GOFIN. Artykuły z działu „Aktualności” dostępne są również w Serwisie Głównego Księgowego (dla użytkowników zalogowanych). Jednak użytkownicy ASYSTENTA, prezentowane w aplikacji artykuły, w całości mogą przeczytać zupełnie bezpłatnie. Po kliknięciu w link „czytaj więcej” otworzy się strona internetowa z pełną treścią artykułu.
2Więcej aktualności
Opcja ta jest dostępna dla użytkowników Serwisu Głównego Księgowego. Pełna lista aktualności dostępna jest tylko dla użytkowników zalogowanych.
3Wideoporady
W zakładce „Aktualności”, pod polem z artykułami, dodano link do najnowszego filmu z Serwisu wideopomocniki.gofin.pl. W tych krótkich filmach, nasi eksperci z Redakcji Czasopism i Gazety Podatkowej wyjaśniają najnowsze zmiany w przepisach z zakresu m.in. podatków, rachunkowości i prawa pracy. W tym miejscu będą pojawiać się również linki do bezpłatnych pomocy dla Księgowych.
Aktualności
Oferuje bogaty wachlarz narzędzi... Pomocniki Księgowego
Korzystaj na bieżąco z narzędzi i pomocy takich jak Przepisy prawne, Druki, Wskaźniki i stawki, Kalkulatory i Podpowiedzi Gofinu. Każdą z zakładek podzielono na ostatnio aktualizowane i najpopularniejsze.
1Przepisy prawne
Baza ujednoliconych przepisów prawnych zawiera 7784 aktów prawnych na bieżąco aktualizowanych wraz z historią zmian oraz podserwis z aktualnymi klasyfikacjami: PKWiU, CN 2020, Nowość ! CN 2021, KŚT, PKD, KZiS, PKOB, Nowość ! Klasyfikacja Budżetowa (KB).
Więcej na www.przepisy.gofin.pl.
2Ostatnie zmiany i Najpopularniejsze
Przełączaj się między zakładkami, aby sprawdzić jakie narzędzia zostały ostatnio zaktualizowane oraz które cieszą się największą popularnością.
3Druki
Korzystaj z bazy 2800 aktywnych wzorów druków i umów. Wielka baza druków, prosta w obsłudze - stale aktualizowana w oparciu o najnowsze przepisy i interpretacje. Do pracy z aktywnymi drukami niezbędny jest Program DRUKI GOFIN. Więcej na www.druki.gofin.pl.
4Wskaźniki i stawki
Serwis zawiera 198 różnego rodzaju wskaźniki i stawki pogrupowane tematycznie, niezbędne w codziennej pracy działów księgowych i kadrowych. Więcej na www.wskazniki.gofin.pl.
5Kalkulatory
Korzystaj z bazy 141 prostych w obsłudze kalkulatorów, ułatwiających pracę m.in.: kalkulatory wynagrodzeń, odsetek, VAT, walutowy, kredytowy, podróży służbowych, różnic kursowych, kilometrówki i wiele innych. www.kalkulatory.gofin.pl.
Narzędzia
6Baza pytań Czytelników
Serwis internetowy www.pytaniaczytelnikow.gofin.pl to wielka baza pytań z odpowiedziami ekspertów Gofinu, publikowanych na łamach naszych pięciu specjalistycznych Czasopism tj. Biuletynu Informacyjnego dla Służb Ekonomiczno-Finansowych, Ubezpieczeń i Prawa Pracy, Poradnika VAT, Zeszytów Metodycznych Rachunkowości, Przeglądu Podatku Dochodowego. Zostań Prenumeratorem KOMPLETU CZASOPISM i korzystaj codziennie z ogromnej bazy pytań-odpowiedzi na najciekawsze i najaktualniejsze problemy zgłaszane przez Księgowych z całej Polski.

Baza zawiera: 43063 pytań i odpowiedzi (obejmuje archiwum Czasopism od 2010 roku)

7WideoPOMOCNIKI Gofin

Platforma materiałów wideo to praktyczna pomoc dla Księgowych w rozwiązywaniu bieżących problemów, głównie podatkowych w firmach.
w serwisie znajdziesz:

 • porady ekspertów - zwięzłe wypowiedzi ekspertów,
 • szkolenia - dłuższe nagrania wideo, w których eksperci w szczegółowy sposób objaśniają, szkolą, instruują,
 • instruktaże - pełne instrukcje jak wypełnić określone formularze lub druki urzędowe na konkretnych przykładach.

Łatwość dotarcia do odpowiednich materiałów wideo zapewnia praktyczny podział tematyczny: VAT, rachunkowość, podatek dochodowy, prawo pracy, ubezpieczenia społeczne. Więcej na www.wideopomocniki.gofin.pl.

8Interpretacje urzędowe
W serwisie internetowym www.interpretacje.gofin.pl udostępniamy bazę interpretacji podatkowych, ZUS, z prawa pracy i innych, publikowanych na stronach urzędów i izb skarbowych oraz Ministerstwa Finansów, Zakładu Ubezpieczeń Społecznych oraz innych organów państwa. Bazę interpretacji urzędowych stale uzupełniamy i aktualizujemy. Wybrane interpretacje zawierają też odnośniki do artykułów ze wszystkich Czasopism naszego Wydawnictwa oraz z Gazety Podatkowej, w których dana interpretacja jest opisana szerzej. Szybki dostęp do poszukiwanej interpretacji uzyskasz za pomocą wyszukiwarki lub podziału tematycznego. Baza zawiera: 27668 interpretacji.
9Orzecznictwo dla firm
W serwisie internetowym www.orzecznictwo.gofin.pl udostępniamy bazę orzeczeń wydawanych przez sądy i inne organy państwa. Bazę orzecznictwa stale uzupełniamy i aktualizujemy. Wybrane wyroki zawierają również odnośniki do artykułów i porad, których treść zamieszczona została w naszych Czasopismach oraz dzienniku Gazeta Podatkowa. Baza orzecznictwa dla firm jest zbudowana na potrzeby Głównych Księgowych oraz służb księgowych i kadrowych. Szybki dostęp do poszukiwanego wyroku uzyskasz za pomocą wyszukiwarki lub podziału tematycznego. Baza zawiera: 17594 orzeczeń.
10Przewodnik VAT on-line
Elektroniczny przewodnik VAT to największa baza porad na temat VAT. Przewodnik zawiera kompleksowe omówienie wszystkich zagadnień dotyczących podatku od towarów i usług, usystematyzowanych w przystępny sposób w 30 działach. Przewodnik VAT jest źródłem informacji nie tylko dla podatników, którzy mają problemy z rozliczaniem podatku VAT, ale również dla podmiotów rozpoczynających działalność gospodarczą. Korzystaj bieżąco z wielkich zasobów informacji i opracowań na temat najtrudniejszego podatku ! Więcej na www.przewodnikvat.gofin.pl.
11Przewodnik Księgowego on-line
Elektroniczny przewodnik zawierający bogate zasoby opracowań prezentujących ze szczegółami wszystko na temat rachunkowości oraz zagadnienia z zakresu podatków (VAT, PIT, CIT). Przeznaczony zarówno dla osób, które stawiają pierwsze kroki w księgowości jak i dla księgowych, którzy chcą ugruntować i poszerzyć swoją wiedzę. Zawiera niezbędne informacje, które powinna posiadać każda osoba prowadząca księgi rachunkowe, przedstawione w sposób przejrzysty i usystematyzowany z wieloma przykładami liczbowymi. Więcej na www.przewodnikksiegowego.pl.
12Przewodnik Kadrowego on-line
Elektroniczny przewodnik zawierający kompleksowe opracowania prezentujące ze szczegółami wszystko na temat prawa pracy i ubezpieczeń w ZUS. Omówiono w nim krok po kroku wszystkie aspekty związane z zatrudnieniem pracownika, począwszy od zawarcia umowy do jej rozwiązania (dokumentacja kadrowo-płacowa, czas pracy, wynagrodzenia, urlopy, składki ZUS, świadczenia z FUS, zaliczka na podatek dochodowy). Więcej na www.przewodnikkadrowego.pl.
13INDEKS KSIĘGOWAŃ FIRMA

Serwis internetowy www.indeksksiegowan.gofin.pl/firma Wydawnictwa Podatkowego GOFIN to nieoceniona w codziennej pracy, bardzo obszerna baza przykładów ewidencji księgowej zdarzeń gospodarczych. Dodatkowym wielkim atutem jest to, że księgowania operacji gospodarczych zawierają odnośniki do przykładów liczbowych i artykułów ze wszystkich Czasopism naszego Wydawnictwa oraz Gazety Podatkowej, w których dane zdarzenie jest opisane szerzej. Indeks Księgowań dla firm stale uzupełniamy i aktualizujemy. Szybki dostęp do sposobu księgowania danego zdarzenia można uzyskać za pomocą wyszukiwarki bądź korzystając z wykazu kont. Zostań Prenumeratorem KOMPLETU CZASOPISM i korzystaj codziennie z najlepszego źródła informacji o sposobach ewidencji zdarzeń gospodarczych !

14INDEKS KSIĘGOWAŃ BUDŻET
Serwis www.indeksksiegowan.gofin.pl/budzet Wydawnictwa Podatkowego GOFIN to nieoceniona w codziennej pracy księgowych sfery budżetowej, bardzo obszerna baza przykładów ewidencji księgowej zdarzeń gospodarczych uwzględniająca specyfikę rachunkowości budżetowej. Serwis przeznaczony jest dla jednostek budżetowych i samorządowych zakładów budżetowych. Zawiera liczne odnośniki do przykładów liczbowych i artykułów ze wszystkich Czasopism naszego Wydawnictwa oraz Gazety Podatkowej. Indeks Księgowań dla budżetu stale uzupełniamy. Szybki dostęp do sposobu księgowania można uzyskać za pomocą wyszukiwarki bądź korzystając z wykazu kont. Zostań Abonentem SERWISU BUDŻETOWEGO i korzystaj codziennie z najlepszego źródła informacji o sposobach ewidencji zdarzeń gospodarczych !
15Gofin podpowiada
Najciekawsze, kompleksowe opracowania dla księgowych i nie tylko - wyjaśnienia, przykłady oraz fachowe porady. Więcej na www.podpowiada.gofin.pl.
Jest dobrze zorganizowany... Terminarz
Wykaz terminów ważnych dla firm i dla budżetówki. Dodatkowo praktyczny terminarz z możliwością dodawania i edycji własnych wpisów,
o których przypomni ASYSTENT. Całość w widoku tygodniowym lub miesięcznym.
1Widok kalendarza
Przełączaj się między widokami kalendarza, aby jednym rzutem oka sprawdzić, w które dni wypada ważny termin (podświetlone jasnofioletowym kolorem). Po kliknięciu w dany dzień pojawią się wszystkie ważne terminy na ten dzień. Pamiętaj, że w bieżącym widoku kalendarza oznaczone są ważne terminy aktualnie włączonego terminarza (DLA FIRM lub DLA BUDŻETÓWKI) oraz TERMINARZA WŁASNEGO. Liczba w nawiasie obok nazwy terminarza, informuje ile ważnych terminów obejmuje aktualnie wybrany dzień.
2Terminarz dla firm
Bądź na bieżąco z terminami ważnymi dla firm m.in.: terminy wpłat składek do ZUS, wpłat podatków lub składania informacji podsumowujących.
3Terminarz dla budżetówki
Bądź na bieżąco z terminami ważnymi dla jednostek i zakładów budżetowych np. terminy składania miesięcznych sprawozdań lub wpłaty do ZUS.
4Terminarz własny
Dodawaj własne terminy i korzystaj z opcji ponawiania, aby cyklicznie być o nich informowanym przez ASYSTENTA, np. co tydzień, miesiąc. Terminy z TERMINARZA WŁASNEGO pojawiają się również w oknie powitalnym aplikacji oraz w zakładce „Sygnały”, abyś nigdy nie przeoczył swoich ważnych wpisów.
Terminarz
Potrafi słuchać i dobrze doradzić... Forum
Sprawdzaj z poziomu ASYSTENTA, co dzieje się na Forum dyskusyjnym Wydawnictwa Podatkowego GOFIN. Przeglądaj najnowsze tematy i komentarze, przeczytaj popularne posty i obserwuj dodane przez siebie tematy.
1Działy tematyczne
Sprawdzaj nowe tematy w poszczególnych działach tematycznych. Za pomocą linków przechodź na strony Forum i bierz udział w dyskusjach. Wszystkie listy tematów aktualizowane są na bieżąco.
2Najnowsze tematy
Przeglądaj ostatnio dodane tematy w układzie chronologicznym (od najnowszych).
3Popularne tematy
Zapoznaj się z najpopularniejszymi tematami pod względem liczby wyświetleń strony, na której odbywa się dyskusja.
4Obserwowane tematy
Opcja dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników Forum. W zakładce wyświetlane są tematy dodane przez użytkownika za pomocą opcji „Dodaj temat do obserwowanych”, dostępnej przy każdym temacie na stronie www.forum.gofin.pl. Założenie konta na Forum Dyskusyjnym jest bezpłatne, a zarejestrowani użytkownicy zyskują dodatkowe ułatwienia i korzyści. Załóż konto »
5Komentarze
Przeglądaj listę ostatnio komentowanych tematów, przechodź do stron dyskusji i czytaj najnowsze komentarze.
6Odśwież zawartość zakładki
ASYSTENT Gofin aktualizuje swoją zawartość automatycznie, co kilkanaście minut. Jeśli chcesz odświeżyć zawartość zakładki ręcznie, kliknij przycisk „Odśwież”.
Forum
7Powiadomienie
Wprowadzono dodatkową opcję powiadomienia o nowym poście dodanym do obserwowanych przez Ciebie tematów na Forum.
Teraz na bieżąco będziesz mógł śledzić dyskusje użytkowników Forum, na tematy które Cię interesują (które obserwujesz).
Każdego traktuje indywidualnie... Oferta dla Ciebie
Korzystaj z promocji specjalnych oraz odbieraj prezenty dostępne tylko z poziomu ASYSTENTA.
1Produkty za 0 zł
Egzemplarze okazowe Czasopism i Gazety oraz produkty elektroniczne zupełnie za darmo - sprawdź, zamów lub pobierz w Sklepie internetowym www.sklep.gofin.pl
2Prezent dla Ciebie
Odbieraj prezenty dla użytkowników ASYSTENTA w podziękowaniu za instalację i użytkowanie aplikacji. Zaglądaj tutaj regularnie, aby sprawdzić czy dostępne są nowe prezenty.
3Biuro Obsługi Klienta
Jeśli masz pytania dotyczące oferty wydawniczej zapraszamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta – zadzwoń lub wyślij wiadomość za pomocą formularza kontaktowego.
4Sklep internetowy
Czasopisma, Gazeta, Serwisy internetowe, Książki i Aplikacje dla Księgowych – pełna oferta Wydawnictwa Podatkowego GOFIN.
Oferta dla Ciebie
Oferuje wszystko co najlepsze dla Księgowych...   Prenumerata 2021
Informacje o produktach Wydawnictwa Podatkowego Gofin oraz promocjach dostępnych w ramach oferty „Prenumerata 2021”.
Zapewni rozrywkę po godzinach... Po godzinach
Nie samą pracą żyje człowiek. Pracuj z komputerem w towarzystwie swojej ulubionej stacji radiowej. W tej zakładce znajdziesz również przepisy kulinarne, porady z zakresu dom i ogród oraz ciekawe artykuły podróżnicze. Stąd też możesz wysyłać kartki z życzeniami do bliskich osób.
1Kulinaria
Lista przepisów kulinarnych z różnych kategorii, w tym PRZEPIS DNIA czyli propozycja dania ze szczegółowym opisem dostępnym z pozycji ASYSTENTA.
2Moja książka kucharska
Dzięki tej opcji można tworzyć listę linków do swoich ulubionych przepisów z zakładki Po godzinach » Kulinaria. Aby zapisać link do przepisu wystarczy kliknąć przycisk "dodaj do Mojej książki kucharskiej", który znajduje się przy każdym przepisie (ikonka książki z plusem). Więcej »
3Dom i ogród
Zbiór artykułów dotyczących tematyki domu i ogrodu, poruszających zagadnienia takie jak: aranżacja wnętrz, projektowanie pomieszczeń, pielęgnacja ogrodów i uprawa roślin.
4Turystyka
Zbiór artykułów i felietonów dotyczących podróży, m.in.: opisy ciekawych miejsc i szlaków turystycznych, pomysły na aktywny wypoczynek oraz historie z różnych zakątków świata.
5Radio
Lubisz pracować w rytm muzyki? Słuchaj radia przez internet za pomocą ASYSTENTA. Nie potrzebna Ci żadna antena, ani odbiornik - wystarczy dostęp do internetu oraz głośniki lub słuchawki. Dostępne stacje radiowe: Radio RMF FM, Radio ZET, Meloradio, Radio ZET Chilli, Radio Złote Przeboje.
6Wyślij życzenia
Ktoś z Twoich bliskich obchodzi imieniny lub urodziny? A może jest inna okazja? Wyślij kartkę z życzeniami drogą elektroniczną bezpośrednio z ASYSTENTA. Wybierz wzór kartki, dodaj treść wiadomości i wyślij.
Po godzinach
Praktyczny, elegancki i elastyczny... Strefa użytkownika
Zaloguj się do Twojego KONTA Gofin, aby w pełni korzystać z możliwości ASYSTENTA. Poznaj odpowiedzi na pytania dotyczące ASYSTENTA i dostosuj aplikację do swoich potrzeb za pomocą ustawień.
1Logowanie
Zaloguj się danymi do Twojego KONTA Gofin, aby m.in. korzystać z wyszukiwarki i przeszukiwać zasoby płatne Serwisów internetowych, do których masz dostęp. Dowiedz się więcej na temat KONTA Gofin »
2Zakładki użytkownika
Twoje zakładki to opcja przeznaczona dla zalogowanych Prenumeratorów Wydawnictwa Podatkowego GOFIN, którzy posiadają dostęp do Serwisów internetowych:
- Serwis Głównego Księgowego - www.sgk.gofin.pl
- Czasopisma Księgowych on-line
  - www.CzasopismaKsiegowych.pl [tylko w nowej wersji],
- Gazeta Podatkowa on-line
  - www.GazetaPodatkowa.pl
3FAQ – Najczęściej zadawane pytania
Dowiedz się więcej na temat ASYSTENTA. Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące aplikacji.
4Ustawienia ASYSTENTA
Dostosuj aplikację do swoich potrzeb. W tej zakładce możesz ustawić opcje m.in.: sposobu uruchamiania ASYSTENTA, wyświetlania okna powitalnego, domyślnego położenie paska, niezależne wyłączenia sygnałów dźwiękowych i sygnałów podawania pełnej godziny oraz regulowania ich głośności, a także domyślnego wyświetlania terminarzy.
5Forum Dyskusyjne
Jeśli posiadasz swoje konto na Forum dyskusyjnym Wydawnictwa Podatkowego GOFIN, zaloguj się w module FORUM DYSKUSYJNE. Jeśli nie masz swojego konta, załóż je bezpłatnie tutaj »
Strefa użytkownika
6Submenu
Dodanie do submenu (menu rozwijalne przy ikonie ASYSTENTA na pasku zadań) opcji „Ustawienia” prowadzącej do zakładki Strefa użytkownika » Ustawienia ASYSTENTA.
Strefa użytkownika
Zawsze znajdzie najlepszą ofertę... SKLEP
1SKLEP
Najkrótsza droga do Sklepu internetowego Wydawnictwa Podatkowego GOFIN (www.sklep.gofin.pl).
Sprawdź najaktualniejszą ofertę Czasopism, Gazety, Serwisów internetowych, Książek i Aplikacji dla Księgowych.
W Sklepie znajdziesz wiele przydatnych wydawnictw i narzędzi pomocnych w codziennej pracy.
SKLEP
Korzysta tylko ze sprawdzonych źródeł... GOFIN.pl
Wydawnictwo Podatkowe GOFIN służy głównym księgowym i służbom finansowo-księgowym już ponad 34 lat. Poznaj lepiej nasze
Wydawnictwo i korzystaj na bieżąco z licznych wydawnictw. Odwiedź nasz najpopularniejszy Portal Podatkowo-Księgowy, dowiedz się
dlaczego księgowi stawiają na GOFIN.
1GOFIN.pl - Portal Podatkowo-Księgowy
Informacje, porady, narzędzia dla księgowych z zakresu podatków, rachunkowości i prawa pracy.
2Wydawnictwo Podatkowe GOFIN
Pomagamy firmom i instytucjom od ponad 34 lat. Poznaj bliżej nasze Wydawnictwo. Misję firmy, historię, nagrody i wyróżnienia, działalność społeczną, Redakcje i wiele więcej.
3Poznaj swojego ASYSTENTA
Poznaj zalety i opcje aplikacji. Sprawdź jak wiele możesz zyskać korzystając z ASYSTENTA każdego dnia.
4Księgowi stawiają na GOFIN
Sprawdź dlaczego księgowi wybierają GOFIN. Poznaj liczbę naszych Prenumeratorów, Czytelników oraz Użytkowników Serwisów internetowych.
5Formularz kontaktowy
Jeśli masz pytania dotyczące oferty wydawniczej, chcesz przesłać uwagi, opinie lub propozycje dotyczące naszych produktów i usług, zachęcamy do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta za pomocą internetowego formularza kontaktowego. Formularz jest dostępny tutaj »
6Poleć aplikację ASYSTENT Gofin znajomemu
Jeśli Twoi znajomi jeszcze nie korzystają z ASYSTENTA, poinformuj ich o aplikacji za pomocą krótkiej wiadomości, wysyłanej ze strony www.ASYSTENT.gofin.pl. Niech oni także zyskają darmowy dostęp do wielu praktycznych narzędzi oferowanych przez ASYSTENTA Gofin.
GOFIN.pl
Zainstaluj aplikację już teraz i korzystaj z niej codziennie !
ASYSTENT Gofin - Darmowa aplikacja dla Księgowych
Plik instalacyjny
Licencja Licencja ASYSTENT Gofin Pobierz PDF »
Licencja Formularz kontaktowy Wyślij wiadomość »
 
Wydawnictwo Podatkowe GOFIN
Szanowny Użytkowniku !
Prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami oraz wyrażenie dobrowolnej zgody poprzez kliknięcie przycisku "Zgadzam się".
Pamiętaj, że zawsze możesz wycofać zgodę.

Serwis internetowy, z którego Pani/Pan korzysta używa plików cookies w celu:

 • niezbędnego zapewnienia prawidłowego działania Serwisów (utrzymania sesji),
 • realizacji funkcjonalności ułatwiających obsługę Serwisu,
 • analizy statystyk ruchu i reklam w Serwisach,
 • zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu wyświetlenia reklam produktów własnych i klientów reklamowych.

Pliki cookies

Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z Serwisu, w celu administrowania Serwisem, dostosowania treści Serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania reklamy (dostosowania treści reklamy do indywidualnych potrzeb użytkownika). Informujemy, że istnieje możliwość określenia przez użytkownika Serwisu warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do informacji zawartych w plikach cookies za pomocą ustawień przeglądarki lub konfiguracji usługi. Szczegółowe informacje na ten temat dostępne są u producenta przeglądarki, u dostawcy usługi dostępu do internetu oraz w Polityce prywatności i plików cookies.

Administratorzy

Administratorem Pana/Pani danych osobowych w związku z korzystaniem z Serwisu internetowego i jego usług jest Wydawnictwo Podatkowe GOFIN sp. z o.o. Administratorem danych osobowych w plikach cookies w związku z wyświetleniem analizy statystyk i wyświetlaniem spersonalizowanych reklam są partnerzy Wydawnictwa Podatkowego GOFIN sp. z o.o., Google Inc, Facebook Inc.

Jakie ma Pani/Pan prawa w stosunku do swoich danych osobowych?

Wobec swoich danych mają Pan/Pani prawo do żądania dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do cofnięcia zgody.

Podstawy prawne przetwarzania Pani/Pana danych osobowych

 • Niezbędność przetwarzania danych w związku z wykonaniem umowy.

  Umowa w naszym przypadku oznacza akceptację regulaminu naszych usług. Jeśli zatem akceptuje Pani/Pan umowę na realizację danej usługi, to możemy przetwarzać Pani/Pana dane w zakresie niezbędnym do realizacji tej umowy.

 • Niezbędność przetwarzania danych w związku z prawnie uzasadnionym interesem administratora.

  Dotyczy sytuacji, gdy przetwarzanie danych jest uzasadnione z uwagi na usprawiedliwione potrzeby administratora, tj. dokonanie pomiarów statystycznych, ulepszania naszych usług, jak również prowadzenie marketingu i promocji własnych usług administratora.

 • Dobrowolna zgoda.

  Aby móc realizować cele:
  - zapamiętania Pani/Pana decyzji w Serwisach w zakresie korzystania z dostępnych opcjonalnie funkcjonalności,
  - analiz statystyk ruchu i reklam w Serwisach,
  - wyświetlania spersonalizowanych reklam produktów własnych i klientów reklamowych w związku z odwiedzaniem niniejszego Serwisu internetowego partnerzy Wydawnictwa Podatkowego Gofin sp. z o.o. muszą mieć możliwość przetwarzania Pani/Pana danych.

Potrzebna jest Nam Pani/Pana dobrowolna zgoda na zapisy w plikach cookies w celach realizacji powyższych celów.

W związku z powyższymi wyjaśnieniami prosimy o wyrażenie dobrowolnej zgody na zapisywanie informacji w plikach cookies przez kliknięcie przycisku „Zgadzam się” lub „Nie teraz” w przypadku braku zgody. Istnieje możliwość skorzystania z „ustawień zaawansowanych” plików cookies w celu określenia indywidualnych zgód na zapis wybranych plików cookies realizujących wybrane cele.